Background

AKYAZ MÜHENDİSLİK

AKYAZ MÜHENDİSLİK ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. elektrik tesisat disiplinleri için yurtiçi ve yurt dışı tüm yatırım projelerinde her türlü mühendislik, danışmanlık, taahhüt ve proje yönetimi hizmetlerini güncel teknolojik gelişmelere, yerel ve uluslar arası mühendislik standartlarına uyarak vermeye çalışan bir kurumdur.

Şirketimiz 17.10.2011 tarihinde mühendislik birikimlerini daha verimli ve gelişime açık bir platforma taşıma istekleri doğrultusunda Elektrik-Elektronik Mühendisi Erkan AKYAZ’ın katılımıyla kurulmuştur. AKYAZ MÜHENDİSLİK Merkez Ofisi Kavacık’ta hizmet vermektedir.

Günümüzde hızla değişen ve gelişen teknolojiyi, özellikle bu teknolojinin başat sahaları olan Elektrik Mühendisliği müşterilerinin ihtiyaçlarına ve ulusal/uluslar arası standartlara uygun bir biçimde can ve mal güvenliğini sağlayarak pratiğe dönüştürmek şirketimizin en önde gelen hedefidir. Bu hedef doğrultusunda bir mühendislik şirketinin gereksinim duyduğu teknik ve idari organizasyon mümkün olan en profesyonel yaklaşımla oluşturulmuştur.

AKYAZ MÜHENDİSLİK ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.’nin temel kalite politikası; müşteri memnuniyetini yerel ve uluslararası standartlara uygun verimli/ekonomik çözümler üreterek sağlamak, her yatırım projesinin aynı zamanda şirket çalışanlarının bireysel, şirketin ise kurumsal gelişimi için fırsat olduğunu bilerek, yaşanılan aksaklıkları ve proje-yatırım sürecinde gerçekleşen tüm olayları matbu kayıt altına alarak ilerideki projelerde referans olarak kullanmak, mühendislik etiğinin ve yerel/uluslararası kanunların hükmü dışında herhangi bir çözüme asla yanaşmadan iş yapma süreçlerimizi geliştirmektir.